Педагогіка – це дуже відповідальна справа. Дитяча психіка надзвичайно вразлива, а невірні дії педагога можуть травмувати її, тому деякі батьки вважають, що ніщо не може дитині замінити матусину любов та ласку.

Дитячий заклад домашнього типу «АБРИКОСКА»має дещо інший підхід до набору спеціалістів – враховуються не тільки знання, а ще й особисті якості людини. Ми позиціонуємо наш заклад, як справжню дружну сім’ю. Дітки з радістю навчаються в наших педагогів рахувати, читати, і все це в ранньому віці сприймається ними як весела гра. Дуже важливо, щоб дитина не просто навчалася, а мала хист до майбутніх уроків в школі. Завдяки передовим методикам викладання малята з радістю навчаються в процесі гри.

В нашому садочку працюють справжні професіонали. Це не просто люди з вищою освітою, а й справжні майстри – визнані педагоги, творчі люди, поети, майстрині.У садочку «АБРИКОСКА» існує вдосконалена система підвищення кваліфікації педагогічного персоналу: це безперервне навчання всередині закладу, різноманітні тренінги і семінари поза його межами, курси підвищення кваліфікації.

Для нас важливо, аби педагоги були висококваліфікованими фахівцями, любили свою роботу, дітей хотіли дарувати дітям свої знання і частинку тепла.