У дошкільному віці важливо приділяти увагу не тільки інтелектуальному, але й фізичному розвиткові дитини. Адже саме в цей період дитяче тіло формується найінтенсивніше. Тому ми розробили для себе програму фізичного розвитку та виховання малят.

День у садку розпочинається з ранкової гімнастики, що заряджає дитину радістю та завзяттям. Кілька разів на тиждень малята займаються фізкультурою таким чином, що денний графік фізичного навантаження вихованців укомплектований та збалансований. Заняття відбуваються у спеціально обладнаному спортзалі та на вуличному майданчику. Різні види вправ формують правильну осанку, відточують рухи, роблячи їх пластичними, виразними та артистичними. Дітлашня вчиться правильно бігати, стрибати і приземлюватися, безпечно перекидатися через голову, виконувати різні гімнастичні елементи, в тому числі акробатичні, із м’ячами, скакалками, стрічками й обручами а також стрибки на батуті.

Навесні та влітку діти катаються на самокатах та велосипедах, грають у футбол. Узимку ми теж намагаємося активно проводити час на свіжому повітрі, катаючись на санчатах, кидаючись сніжками та влаштовуючи конкурси з ліплення сніговиків.

Заняття з оздоровчої фізкультури дозволяють удосконалити тіло, покращивши його гнучкість, зграбність і скоординованість. З одного боку, вони сприяють розтяжці та еластичності зв’язок і м’язів, з іншого — містять силові навантаження. З кожним новим заняттям діти розширюють свої фізичні можливості: стрибнути далі чи пробігти швидше — такі їхні перші маленькі досягнення.

Заняття відбуваються тричі на тиждень для дітей від 3 років.