«АБРИКОСКА» створений для люблячих та турботливих батьків, які дбають про свою дитину. Дитячий заклад домашнього типу «АБРИКОСКА» завжди працює для Ваших дітей віком від 2-6 років.

Дитячий заклад домашнього типу «АБРИКОСКА» — це місце, куди дитина вранці приходить із задоволенням і звідки ввечері йде додому в гарному настрої. Повага до дитини, безпечні умови для її розвитку, кваліфікований колектив — обов’язкові умови якісного виховання дітей.

Різносторонні розвиваючі заняття дозволяють виявити на ранніх етапах схильність у дитини до тієї чи іншої науки, а ми знаємо, як досягти в цій справі найкращих результатів. Курс підготовки до школи  допомагає дітям підготуватися до школи, розвинути таланти і прищепити різні навички.

Вихованням та розвитком дітей в «АБРИКОСКА» займаються педагоги з вищою освітою, хорошим досвідом і щирим інтересом до роботи.

Ми приділяємо велику увагу не тільки інтелектуальному, а й художньо-естетичному вихованню дітей та фізичній культурі — в дитячий закладі домашнього типу «АБРИКОСКА» є для цього всі можливості. Всебічний розвиток дітей — одна з найважливіших цілей нашої діяльності. З переліком занять ви можете ознайомитися у відповідних розділах нашого сайту.

Наш колектив бачить в Вас партнера і активного учасника всіх процесів, що відбуваються в дитячий закладі.

Ми вважаємо, що кожен день, проведений Вашою дитиною в нашому дитячому закладі домашнього типу «АБРИКОСКА» — це джерело радості, психологічного комфорту і безмежних можливостей творчої реалізації для всіх дітей віком від 2-х до 6-ти років. З найкращими побажаннями, та плідної співпраці з повагою колектив закладу!